+ Pridať inzerát

NOVÁ CENA - Predáme novostavbu 4 izb. RD na Čiernej Vode

Slovakia Bratislavský kraj Senec Published January 23, 2020 ID #674590

Predáme 11 ročnú novostavbu 4 izbového rodinného domu na Čiernej Vode vo vyhľadávanej časti. Dom je dvojpodlažný, nepodpivničený, postavený na pozemku o výmere 294 m2. Na pozemku je priestor pre parkovanie 2 áut a domček na náradie. Záhrada je udržiavaná, osvetlená a rozdelená na zóny. Úžitková plocha domu je 165 m2.

Na prízemí sa nachádza priestranná chodba, kuchyňa s jedálňou a obývačkou s krbom, ktorý vás nie len zohreje v chladné večere ale i vykúzli príjemnú atmosféru. Z obývačky je výstup na terasu, na chodbe sa nachádza kúpeľňa s technickým zázemím. Kuchynská linka je nemeckej výroby, vyrobená na objednávku, s plynovou varnou doskou, digestorom, mikrovlnkou, teplovzdušnou rúrou s grilom a umývačkou riadu. Má raňajkový pult a špajzu po ruke.

Na poschodí sú 3 spálne, veľká kúpeľňa s toaletou a taktiež vstup na strešný úložný priestor. Izby sú priestranné a svetlé.
Dom je murovaný, zateplený, postavený z kvalitných materiálov, má podlahové kúrenie, alarm, kamerový systém, diaľkové ovládanie svetiel a vnútorné žalúzie.