+ Pridať inzerát

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ROŽŇAVE

Slovakia Košický kraj Rožňava Published March 31, 2020 ID #679766

Jozue Reality predáva so súhlasom vlastníka veľký rodinný dom v Rožňave. Je to 2 poschodový troj-generačný starší rodinný dom v pôvodnom, no v zachovalom stave. Dom je čiastočne podpivničený. Na prízemí v hlavnej časti sa nachádza chodba, dve samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa+WC, technická miestnosť, špajza a v zadnej časti domu sú 2 garáže z ktorej jedna má aj montážnu jamu. Na poschodí v hlavnej časti sa nachádza chodba, dve samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa+WC, technická miestnosť, špajza a v zadnej časti domu sú 2 izby z ktorej jedna môže slúžiť ako kuchyňa a druhá ako izba. Súčasťou poschodia je aj veľká terasa. Dispozícia domu umožňuje vytvoriť na prízemí jeden 2-izbový byt, na poschodí jeden 2-izbový byt a jeden 1-izbový byt. Samozrejme všetky vytvorené byty majú aj vlastný vchod.Súčasťou je aj pôvodný nábytok.Dom je napojený všetky inžinierske siete, kúrenie je na tuhé palivo aj na plyn. Strecha je sedlová v pôvodnom stave, podlahy sú zväčša drevené parkety. Okná aj dvere sú pôvodné drevené. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej, ale vo veľmi dobre situovanej ulici. Svojou veľkosťou je vhodný aj na podnikateľské účely. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť a nechýbajú ani detské ihriská, športové ihrisko, či nákupné centrum.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Jozefa Rajcziho, telefonicky: alebo mailom: prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.
Počet poschodí: 2
Počet izieb: 5
Dodatok k cene: , vrátane provízie, možnosť HÚ
Zastavaná plocha: 160m²
Obytná plocha: 385m²
Rozloha pozemku: 609m²
Úžitková plocha: 385m²
Vlastníctvo: osobné
Stav: pôvodný
Odvoz odpadu: áno - separovaný
Voda: verejný vodovod
El. napätie: 230/400V
Plyn: áno
Kanalizácia: áno
Kúpeľňa: áno
Vykurovanie: vlastné
Terasa: áno - 1
Pivnica: áno
Garáž: áno - 2 autá
Parkovanie: áno
Inžinierske siete: áno
Postavené z: Zmiešané
Zateplený objekt: nie
Strecha: pôvodná
Krb: predpríprava
Predzáhradka: áno
Okná: drevené
Terén: rovina
Prístupová cesta: asfaltová cesta