+ Pridať inzerát

NA PREDAJ, RD na slnečnom pozemku pri potoku, vhodný pre rod

317, dnes 0

NA PREDAJ, RD na slnečnom pozemku pri potoku, vhodný pre rod

317, dnes 0
Slovakia Banskobystrický kraj Brezno Published September 23, 2019 ID #667253

Solídne bývanie Vám ponúka na predaj rodinný dom v katastrálnom území Predajná.

Pozostáva: prvé podlažie - kuchyňa, špajza, kúpelňa, 1 izba a chodba
druhé obytné podlažie - 3 izby
Strecha je sedlová - možnosť v budúcnosti podkrovné bývanie

Dom bol skolaudovaný v roku 1965, základy tvorí kameň, odvodové múry tehla. Strecha je sedlová pokrytá škridlou. V roku 2013 boli na dome menené plastové okná ako aj vstupné dvere. V roku 2015 postavený prístrešok na auto no bonusom je aj garáž. Dom je bez zaťaženia v osobnom vlastníctve. Kúrenie je ústredné plynové no kombinované s pecou na pevné palivo.
Dom je podpivničený, kde sa nachádza kotolňa.

Celkové náklady na bývanie pre 3 osoby na dom vrátane /plyn, elektrika a voda/ predstavujú 185 Eur/mesačne. Dom sa ponúka aj v prípade záujmu s kompletným zariadením v cene.

Záhrada je rovinatá slnečná a na konci sa nachádza malý potôčik. Okolie je príjemné v časti, kde je príjemné súkromie a kľud. Vhodné pre rodinu s deťmi.

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944/222 177 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu [email protected]

Poskytujeme aj hypotekárne poradenstvo, kde sa Vám v prvom rade povenujú naši finanční špecialisti a vybavíme Vám úver na kúpu s výhodným úročením aj splátkami. Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene a budeme pri Vás až po odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií. Všetko podstatné vybavíme za Vás.