+ Pridať inzerát

Kvalitný 6 izbový rodinný dom, Čierna Voda, 13 á

129, dnes 0

Kvalitný 6 izbový rodinný dom, Čierna Voda, 13 á

129, dnes 0
Slovakia Trnavský kraj Galanta Published July 12, 2019 ID #575097

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj kvalitnú poschodovú stavbu, 6 izbový rodinný dom v tichej časti obce Čierna Voda. Kvalitná stavba, rodinný dom s garážou sa nachádza iba 8 km od okresného mesta Galanta, 35 km od krajského mesta Trnava a do 50 km od hlavného mesta Bratislava. Nehnuteľnosť je orientovaná na svetové strany východ – západ. Dvojpodlažný rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1981, v roku 2018 a 2016 prešiel rekonštrukciami:
- Obnovila sa strecha, / perlitovou izoláciou, reflexnou izolačnou náterovou látkou na povrchovú úpravu strešnej krytiny, ktoré okrem izolačného a konzervačného účinku odráža slnečné lúče.
- Eurookná sa osadili na poschodí a medziposchodí v hnedej farbe / v ostatných priestoroch sú drevené/
- Zadné vchodové dvere sa vymenili na euro dvere / predné sú drevené /.
- Obnovili sa kúpeľne,
- Zaviedol sa aj plyn aj do obytnej časti domu – rok 2018 / Buderus plynový kotol/
Na udržiavanom pozemku o rozlohe 1306 m², sa nachádza aj vedľajšia stavba, postavená v roku 1987 / letná kuchyňa, skladovacie priestory a prístrešok na auto/.
Dispozičné riešenie rodinného domu:
Prízemie: predsieň, chodba, kuchyňa, garáž a zadný vchod.
1. medziposchodie: hala, kúpeľňa so sprchovacím kútom,samostatná toaleta, 1x spálňa.
1. poschodie: priestranná, presvetlená obývacia miestnosť s krbom, a 9 m² balkónom / 6 m x 1,50m/, spálňa a detská izba s balkónom o rozlohe 9 m².
Podlažie: 2 x spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaleta.
Dom má plochu strechu ktorá je odizolovaná, dom je celý podpivničený. Na vykurovanie je viac možností: na plyn, na elektriku na tuhé palivo, aj krbom je možnosť. / Napojený je aj druhý kotol na tuhé palivo/.Okná sú vybavená vonkajšími žalúziami. Inžinierske siete, /IS/: elektrika 230/400 V, plynová prípojka, kanalizácia, vodovod, vŕtaná studňa /12 m/, Súčasťou domu je internetové pripojenie.
Mesačné náklady Elektrika 120 €, plyn 130 Euro.
Úžitková plocha domu: 280 m². Zastavaná plocha domu: 147,20 m² /šírka11,50m x dĺžka 12,80 m/. Rozloha pozemku: 1 306 m².
Pokiaľ je Vaša rodina početnejšia, poschodový dom je dobrou alternatívou k zabezpečeniu súkromia každého užívateľa domu. Viacpodlažný dom je tiež výborným riešením, ak plánujete viacgeneračné bývanie. Výhodou bývania je tiež:
- prevádzky vedia byť jednoducho oddelené, dokonca fungovať samostatne,
- na poschodí je možnosť vzniku samostatného bývania,
- nižšie tepelné straty.
Občianska vybavenosť obce Čierna Voda je dobrá. Nachádzajú sa tu: pošta, ZŠ, MŠ, Jednota, rôzne iné obchody a služby, kostol, Leží na okraji Žitného ostrova. Pre obec je charakteristická rieka Čierna Voda, ktorá preteká popri obci a vytvára peknú prírodnú atmosféru. Rozloha verejnej zelene je približne 2 ha a z toho parky 1 ha. 
Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás na 0911 557 822 alebo na 0902 625 115.
Kontakty:
Mgr. Edita Vörösová – IntExReal
Edita Vörösová, Mgr.
home stager, realitný p