+ Pridať inzerát

KRÁSNA ROD.VILA S VÝHLADOM NA LEVICE

684, dnes 0

KRÁSNA ROD.VILA S VÝHLADOM NA LEVICE

684, dnes 0
Slovakia Nitriansky kraj Levice Published July 12, 2019 ID #575078

Ponúkame na predaj priestrannú vilu v lukratívnej tichej časti Levíc. Je vybavená prízemím, na ktorom sa nachádza vstupná chodba , hala, kuchyňa, obyvačka, spálňa, Wc, kúpeľna, menšia izba slúžiaca na úložné účely a zadný vchod, ktorým sa vchádza na vonkajšiu zastrešenú terasu. Na poschodí sa nachádza pracovňa, obyvačka. Z oboch izieb je možný vstup na priestranný balkón s nádherným výhľadom. K dispozícii sú okrem týchto dvoch izieb ďalšie dve miestnosti, z ktorých jedna je spáľna a druhá priestranná miestnosť , ktorá môže slúžiť na úložné alebo iné účely. Taktiež ako na prízemí aj na poschodí je kúpeľňa ktorá je už v tomto prípade spojená s Wc. K dispozícii sú tiež pivničné priestory a povala. Vonkajšie priestory tvorí okrasná záhrada , ovocný sad , garáž a prístupová cesta.
Prekrásna rodinná vila stojí na 11 árovom pozemku v luxusnej štvrti mesta Levice s neskutočne krásnym výhladom na celé mesto.
Kolaudácia vily bola pred 19 rokmi. Od tejto doby majitelia priebežne udržiavali nehnuteľnosť v čo najlepšom poriadku a dnes sa nehnuteľnosť dá porovnať s novo-postavenými nehnuteľnosťami v meste.
Z terasy a z okien je krásny výhľad na celé mesto.
Trojpodlažná vila má 5 izieb, veľkú priestrannú kuchyňu, 2 kúpelne, 2 toalety. Veľká priestranná svetlá predstieň, kde je zabudovaný veľký šatník.
Z priestrannej predsiene vedie drevené krásne schodište na vrchné poschodie.
V celej vile sú drevené udržiavané parkety, dvere sú tiež drevené, v predsieni, kuchyni a v oboch kúpelniach a toaletách je vkusná dlažba.
Pred rokom bola v celej vile urobená nová maľovka a vrchné poschodie-vymenený nový nábytok , ktorý zostáva vo vile, ako aj ostatné zariadenie-vila sa predáva komplet zariadená .
Pod celou nehnuteľnosťou sú pivničné priestory z viacerých izieb, kde okná dávajú možnosť zriadenia aj kancelárie.
Kúrenie vo vile je plynové-plynový kotol plus kotol na drevo.
Na krásnom udržiavanom 11 árovom pozemku postavená atipická vila s garážou , oploteným masívnym kameňom zabezpečuje súkromie.
Vstupom na vnútorný dvor máte pocit ako keby ste sa ocitli v parku-krásne skalkové zátišia.
V záhrade sú bohato rodiace ovocné stromy.
Nádherná rodinná vila, exkluzívna lokalita-treba vidieť.
Vzhladom na luxusnú lokalitu, atipickú stavbu a krásu celej vily plus cena rozhodne doporučujem obhliadku.
Cena je vrátane provízie.