+ Pridať inzerát

IBA U NÁS Výnimočná nehnuteľnosť,chalupa a pozemok 30 809m2,

Published February 19, 2020 ID #676935

AstonReal ponúka na predaj veľmi zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom a tichom prostredí prírody v Drietome, časť Holbová, o rozlohe 30.809 m2. Nehnuteľnosť sa skladá z chalupy, ktorá sa nachádza na stavebnom pozemku, z obrovského priľahlého pozemku, z menšieho priľahlého pozemku a samostatne stojaceho pozemku (pozemky sú rôznehu druhu). Nehnuteľnosť sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti, v extraviláne obce, je samostatne stojaca a mimo hlavnej cesty. V okolí sa nachádzajú chaty aj trvalo obývané rodinné domy.

763 m2 tvorí zastavaná plocha a nádvorie (geodeticky zameraná parcela), na ktorej sa nachádza starší dom (cca 17x5,8 m) so súpisným číslom. Dom je v pôvodnom stave z nepálenej tehly a súčasný majiteľ ho využíva ako víkendovú rekreačnú chalupu. Pozostáva z dvoch kompletne obytných miestností (kuchyne a izby) a z ďalšej miestnosti, ktorá momentálne slúži ako špajza, ale dá sa využiť a prerobiť na izbu. Ďalej je v dome miestnosť so samostatným vchodom, ktorá slúži ako sklad. K domu patria viaceré menšie hospodárske prístavby. V dome je zavedená elektrická energia a voda zo studne, ktorá je nezávadná a vhodná na pitie (voda bola testovaná). Kúrenie je na tuhé palivo, v izbe sú peterky a v kuchyni je sporák na tuhé palivo. Uvedená parcela je oplotená.

28 879 m2 tvorí orná pôda (nezameraná parcela), na ktorej sa nachádzajú ovocné stromy a v prevažnej väčšine lesný porast.

Celý pozemok je slnečný, miestami svahovitý, čiastočne udržiavaný a obkolesený prírodou s krásnym výhľadom.

Ku pozemku vedie od hlavnej cesty spevnená prístupová cesta (cca 800m), ktorú v zime udržiava prejazdnou obec.

1 167 m2 tvorí samostatne stojaca parcela (druh pozemku - ostatná plocha), ktorá sa nachádza priamo pri hlavnej ceste z Čiech na Slovensko a svojou polohou sa dá možno využiť napr. na postavenie reklamného banneru alebo iných reklamných prvkov, prípadne preklasifikovať za účelom iného využitia pozemku.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, [email protected]
Počet izieb: 2
Dodatok k cene: , vrátane provízie
Zastavaná plocha: 763m²
Rozloha pozemku: 30809m²
Vlastníctvo: osobné
Stav: pôvodný
El. napätie: 230V
Kanalizácia: nie
Vykurovanie: vlastné - pevné palivo
Terén: svahovitý