+ Pridať inzerát

DELTA-4 izbový RD-Šaľa-Vinohradnícka

Slovakia Nitriansky kraj Šaľa Published July 12, 2019 ID #576352

Delta Property, Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Šali.


Pozemok: Celková výmera pozemku je 759 m2.


Garáž a hospodárske budovy: K domu prislúcha garáž s montážnou jamou, hospodárske budovy, dielňa a sklad.


Záhrada: o výmere 406 m2, je udržiavaná s ovocným sadom aj s plochou na pestovanie zeleniny a ovocia.


Dom : Ide o poschodový, podpivničený rodinný dom s balkónmi. Podlahová plocha je 100 m2. Dom prešiel čiastočnou  rekonštrukciou. Menené boli  plastové okná, vchodové dvere, plávajúce podlahy, dlažba. V roku 2010 bola opravená strecha - nová ipa. V roku 2016 sa zrekonštruovala fasáda.


Dispozícia: Prízemie -predsieň, izba, kúpeľňa spojená s toaletou,kuchyňa s výstupom na dvor, špajza, obývačka. Poschodie - 2 x izba, kúpelňa spojená s toaletou, hala s výstupom na balkón. Za domom je prekrytá terasa so sedením.


Zariadenie: Dom sa predáva čiastočne zariadený,zostáva tu kuchynská linka, stôl so stoličkami, sedačka, skrine a nábytok po dohode s budúcim majiteľom.Na pozemku sa nachádza studňa, prípojka mestskej vody, elektrina 220 V a 380 V, plyn, kanalizácia.


Lokalita:Ponúka kompletnú vybavenosť: materská škola, základná škola, stredná škola, obchody, pošta, autobusová zastávka, vlaková stanica, poliklinika, lekárne, detské ihriská, cykloturistika.


Mesačné náklady: 210 €

Cena: 165 000 €


Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.