+ Pridať inzerát

3097-Dražba rodinného domu v obci Komárno

316, dnes 0

3097-Dražba rodinného domu v obci Komárno

316, dnes 0
Slovakia Nitriansky kraj Komárno Published August 9, 2019 ID #664769


Miesto dražby:,,,,
Dražba rodinného domu na ulici Pri železnici v Komárne, spolu s pozemkami o celkovej výmere 772 m2.

Rodinný dom s.č.125 sa nachádza v intraviláne mesta Komárno, na miestnej komunikácii Pri železnici, v časti Ďulov - Dvor severovýchodne od centra mesta, v zástavbe rodinných domov. Dom je celkovo trojpodlažný murovaný objekt obdĺžnikového pôdorysu s vystúpením garáže so šikmou strechou, obsahuje čiastočný suterén, prízemie, obytné podkrovie a neobytnú povalovú časť. Rodinný dom je napojený na verejné inžinierske siete - vodovodnú, kanalizačnú, plynovú a elektrickú.

 

1PP: Pozostáva z troch miestností a komunikačných priestorov.

I.NP: Prízemie obsahuje závetrie, predsieň, kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu s točitým schodiskom do podkrovia, spálňu, kúpelňu, WC, špajzu, predsieň ku schodom do suterénu a do garáže a garáž. Z obývacej izby je prístupná vonkajšia terasa, ktorá mala byť v budúcnosti pravdepodobne prekrytá zastrešením.

II.NP: Čiastočne obytné podkrovie je prístupné interiérovým točitým schodiskom vyžadujúcim stabilizáciu a doplnenie zábradlia. II.NP obsahuje predsieň, kúpelňu, samostatnú miestnosť WC, dve obytné izby a povalu. Do uličnej časti sa nachádza loggia ako súčasť zastavanej plochy podlažia.

Rodinný dom bol daný do užívania na základe kolaudačného rozhodnutia v roku 2000.

 

Bližšie informácie na uvedenom tel.čísle.