+ Pridať inzerát

Na predaj veľká chata až pre 22 osôb, Dobrá Voda

177, dnes 0

Na predaj veľká chata až pre 22 osôb, Dobrá Voda

177, dnes 0
Slovakia Trnavský kraj Trnava Published June 12, 2019 ID #266431

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zrekonštruovanú bývalú podnikovú chatu v malebnom prostredí Malých Karpát v obci Dobrá Voda.
Chata je kombináciou: murovaná časť, drevodom o výmere 192 m2 zastavanej plochy stojí ako posledná chata v chatovej osade "Pod Mariášom" ako prvá pod lesom, čo znamená, že z dvoch strán je obklopená prírodou.
Chata dispozične pozostáva: Dvojramenným schodiskom sa dostaneme najskôr na menšiu terasu (11 m2), potom vyjdeme na veľkú terasu (38 m2), kde je hlavný vstup do chaty. Ním vojdeme do vstupnej haly s veľkou chodbou. Z nej vstupujeme do zrekonštruovanej veľkej kúpeľne so sprchovým kútom a oddeleným WC. Ďalšími samostatnými dvermi vojdeme do štýlovej chatárskej kuchyne s kuchynským sporákom s rúrou na pečenie na pevné palivo, ako aj elektrickým sporákom. Ďalej sú tu 4 samostatné, rovnako veľké izby, 1 polovičná izba a 1 izba je predpripravená na saunu. Dominantou chaty je veľká spoločenská miestnosť o výmere 39 m2 s vyvýšeným stropom (4 m), s mohutným krbom v rohu s teplovzdušnými rozvodmi na vykurovanie do všetkých miestností v chate. Celková úžitková plocha vrátane terás a garáží teda teda činí cca 280 m2.
Počas ostatných rokov na chate prebiehali rozsiahle úpravy a rekonštrukcie: vonkajšie zateplenie celej chaty, ako aj obloženie kvalitným dreveným obkladom originál zo sibírskeho smreku (šírka 250 mm a hrúbka 25 mm).. Zadná časť chaty je taktiež zateplená nobasilom 80 mm. Jej vonkajšia úprava je stierka.
Nové elektrorozvody a elektroinštalácia, výmena časti okien, komplet rekonštrukcia kúpeľne, sprchovacieho kúta, WC, kuchyne, nový komín, nové odkvapové žľaby a zvody, nový elektrický bojler na ohrev teplej vody, príprava jednej miestnosti na saunu, vnútorné zateplenie a obloženie izieb kvalitným dreveným obkladom zo sibírskeho smreku, zateplenie a nové drevené stropy z tatranského profilu vo všetkých izbách, spoločenskej miestnosti, vstupnej hale a kuchyni, nové dlažby (spoločenská miestnosť, vstupná hala a kuchyňa), nový krb s prieduchmi do všetkých izieb robený renomovanou firmou z Moravy. Nové dvojité vstupné drevené dvere, ako aj dvere do spoločenskej miestnosti. Komplet rekonštrukcia dvojramenného schodiska a oboch terás, ako aj ich obklad kvalitným "lámaným ružovým mramorom" dovezeným z Maďarska, nový "rúžový" kamenný obklad základov chaty dovezený taktiež z Maďarska. Nový mohutný kamenný oporný múr za chatou o dĺžke cca 40 metrov a výške 1 – 2 metre, pevnými základmi 40 cm šírka, 1 m hĺbka, s masívnym kamenným schodiskom "do lesa" za chatou.
Rekonštrukcia chaty uskutočnená na 85 - 90 %. Bývalá podniková chata kapacitne dokázala pojmúť až 22 návštevníkov.
Pod chatou sú dve garáže, každá až na dve autá.
Vlastný zdroj vody, elektrina 220/380 V, kanalizácia - 13000 litrov žumpa. Asfaltová cesta až ku chate. Pozemok pod chatou v osobnom vlastníctve. Zvyšok - veľká časť sa pripravuje do prenájmu.
Okrem vnútorného komfortu pre viac ľudí poskytuje aj okolie chaty dostatok