+ Pridať inzerát

Trojizbový byt v Senci - Senec Gardens

Slovakia Bratislavský kraj Senec Published August 9, 2019 ID #665755

V novostavbe unikátneho rezidenčného komplexu ponúkame na predaj trojizbový byt vo verzii štandard.
Typ skolaudovaný
byt. dom Ružová 2A - skolaudované
Číslo bytu 12
Poschodie 1
Izbovosť 3
Výmera 94,42 m²
Balkón - m²
Terasa/Loggia 7,67 m²
Cel. plocha 102,09 m²
Predzáhradka - m²

Cena s DPH 148 900 €

Byt sa nachádza na Ružovej ulici č. 2/A na prvom poschodí z dvoch. Byt sa nachádza v nových trojpodlažných domoch. Každý z bytov má vlastnú loggiu, terasu a pivničnú kobku.
Každý byt má vlastný plynový kotol, optický kábel.
Byt sa predáva v štandarde – kvalitné laminátové podlahy, interiérové dvere, kúpeľne vrátane sanity s vaňou alebo sprchovým kútom.
Štandard predstavuje kvalitné laminátové podlahy, interiérové dvere a kúpeľne vrátane sanity s vaňou alebo sprchovým kútom.
Vnútorné garážové státie v dome za 8 400,- Eur s DPH. Vonkajšie parkovacie státie za 2 750,- Eur s DPH (možnosť dokúpiť k všetkým bytom)
Premyslená škandinávska architektúra dvojposchodových bytových domov s cenovo dostupnými bytmi všetkých veľkostí, od študentských garsoniek po štvorizbové byty, troj až päťizbové rodinné domy, moderné interiéry, maximálnu svetlosť, vzdušnosť a oku lahodiace prvky, kvalitné stavebné práce s použitím prírodných materiálov.

Pre viac informácií som Vám k dispozícii!
Ing. Milan Nehaj
tel.: 02 4342 15 31
mobil: 0905 619 295
e-mail: [email protected]

Popis lokality: Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex leží v juhozápadnej časti mesta Senec. Na pozemkoch s celkovou rozlohou 13,5 hektára vyrástol areál rozčlenený do troch základných častí – trojpodlažných exkluzívnejších bytových domov okolo jazierka s promenádou, mostíkom, fontánou a vodopádom, škandinávskych rodinných domov rôznych typov a polyfunkčnej zóny so štartovacími bytmi na horných podlažiach. Novootvorená anglická materská škôlka – pobočka pezinskej Benjamin Preschool, autobusová zastávku mestskej i prímestskej dopravy. Atraktivitu komplexu zvyšuje jeho blízke diaľničné prepojenie i dve alternatívne trasy dopravy do hlavného mesta Bratislavy.