+ Pridať inzerát

Prijmite pozvanie do skutočne výnimočných 4- izbových bytov

Slovakia Bratislavský kraj Senec Published February 9, 2020 ID #676355

Ponúkam Vám PRIESTRANNÉ, PRAKTICKY RIEŠENÉ 4- izbové byty, z ktorých budete mať VŠETKO NA DOSAH. Atraktívne byty nájdete v novo vybudovanej lokalite Bernolákova pri Brusnicovej ulici (v lokalite sa nachádza už novo vybudovaná škôlka a ďalšia už v príprave). Byty sú už ZAPÍSANÉ NA KATASTRI NEHNUTEĽNOSTÍ (možnosť čerpania hypotekárneho úveru).
Sú precízne navrhnuté tak, aby efektívne využívali priestor a ponúkli Vám komfort moderného bývania za optimálnu cenu. Nenechajte si ujsť túto výnimočnú ponuku pre splnenie Vašich potrieb. Mojím cieľom bolo aby stavba splnila v čo najväčšej miere očakávania klientov.
PRÍZEMIE_137 000 € » Z obývacej izby, je prístupná terasa (13,5 m2) so záhradou, ktoré sú umiestnené v zadnej časti pre bezpečné trávenie chvíľ Vašej budúcej rodiny. Súčasťou vybavenia pozemku je výberová čiernozem vo výške 15 cm – pripravené na zatrávnenie.
V byte na POSCHODÍ_121 000 € » je prístupný balkón (13,5 m2). V cene jednotlivých bytov je 1 parkovacie miesto (ďalšie k dispozícii). Uvedené ceny sú so štandardom.
Bernolákovo Vám je ponúknuť mnoho. Sú tu vybudované nové cyklistické trasy (smerujúce do Ivanky pri Dunaji alebo do Novej Dedinky). V blízkosti sa nachádza farma ProOvo, jazdecká škola, ktorú určite využijú Vaše ratolesti.

Prijmite pozvanie do skutočne výnimočných bytov.
Obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle +421903 186 556.
PS: NEŽELÁM SI BYŤ KONTAKTOVANÝ REALITNÝMI KANCELÁRIAMI ! Rešpektujte prosím moje rozhodnutie.