+ Pridať inzerát

Pražský 3 izbový byt, Top lokalita Jazera, predaj, 71m2, KE

Slovakia Košický kraj Košice Published February 19, 2020 ID #678230

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt pražského typu s plochou 71m2 + 6m2 loggia, vrátane pivnice a kumbálu pred bytom, nachádzajúci sa v komfortnej časti sídliska Nad Jazerom, Košice IV, na ulici Amúrska.

Byt je situovaný na 8 poschodí panelového bloku z 9, s príjemným výhľadom na vodnú plochu jazera zo zasklenej loggie. Orientácia miestností je nasledovná: spálňa s výstupom na loggiu a detská izba na Sever, obývacia miestnosť s kuchyňou na Juh.

Kompletná rekonštrukcia priestoru prebehla pred 7 rokmi, s novým dispozičným riešením 2 samostatných nepriechodných izieb, priestrannej kúpelne, šikovného kumbálú v predsieni a obývačky čiastočne prepojenej s jedálňou a kuchyňou na mieru so vstavanými spotrebičmi.

V byte sú plávajúce podlahy, ker.dlažby a obklady, obložkové zárubne v jednom štýle s interiérovými dverami a nábytkom z masívu v izbách, zachovalé omietky, kuchynská linka s baromvým pultom, umývačkou, plynovým šporákom s rúrou, digestor, chladnička a mikrovlnka. Veľkorysá kúpeľňa spojená s wc je vybavená rohovou masážnou vaňou, sprchovým kútom, bidetom, wc a umývadlom, spolu s kúp. nábytkom vrátane práčky. Izby sú kompletne zariadené nábytkom, vid. foto. Vodoinštalácia je nová, elektrické rozvody čiastočne. Samozrejmosťou sú plastové okná menené taktiež pred 7 rokmi.

Byt je plne funkčný, k nasťahovaniu do jedného mesiaca a predáva sa kompletne zariadený vrátane nábytku, okrem osobných vecí. Výhodou je teda rýchle nasťahovanie, nízke mesačné náklady, skvelá lokalita na začiatku jazera svýhľadom aj na vodnú plochu jazera. Výhodná poloha taktiež zabezpečí príjemné dopravné napojenie bez každodennej zápachy, vrátane bohatej občianskej vybavenosti sídliska.

Cena nehnuteľnosti je 125000€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 KE. Tel: 0948 757 353