+ Pridať inzerát

NOVÁ VÝSTAVBA - 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU A VLASTNÝM PARKOVACÍM

Slovakia Trnavský kraj Trnava Published March 31, 2020 ID #678962

178055 ZAČIATOK VÝSTAVBY JANUÁR 2020 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou a parkovacím miestom vo viladome, len 6 kilometrov od Trnavy v obci Biely Kostol, kde vyrastá nová, zaujímavá lokalita "Na výslní". Úžitková plocha bytu je 63m2 a nachádza sa na druhom nadzemnom poschodí 2 bytového viladomu.

Dispozícia bytu: z chodby (3,85m2) je vchod do izby (16,40m2) a do kúpeľne a samostatného WC, ďalej do obytného priestoru spojeného s kuchyňou (24,35m2) a ďalšej izby (13,85m2). Z obývacej časti sa vchádza na terasu. K bytu patria aj dve parkovacie státia.

Technické vybavenie: Plyn je dovedený do kotolne viladomu, každý byt má samostatný merač. Výrobu tepla zabezpečuje plynový kotol, vykurovanie je pomocou radiátorov s konvenčnými termostatickými hlavicami. Viladom je tehlový, nosné konštrukcie železobetónové, obvodové murivo je zateplené polystyrénom hr. 100mm so štrukturovanou ušľachtilou omietkou. Strecha je zateplená 250mm izoláciou, na podlahách je cementový poter.

Výhody lokality: v obci Biely Kostol sa nachádza materská škola, pošta, lekáreň, supermarket, spoločensko-kultúrne organizácie a niekoľko remeselníkov. Do Bieleho Kostola premáva pravidelné dopravné spojenie MHD. Do obce jazdia 3 prímestské linky, mestské linky a linky Trnavskej SAD. V tesnej blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Kamenný Mlyn, ktoré ponúka vo svojom areáli športové možnosti všetkého druhu – prechádzky v blízkom lesoparku, turistika, cyklistika, rybárčenie a v letných mesiacoch kúpanie v prírodnom kúpalisku.

Byt sa predáva v dvoch prevedeniach vrátane vydláždeného parkovacieho miesta: holobyt v cene 106.900€ a v prevedení štandard v cene 115.900€.


ZAČIATOK VÝSTAVBY JANUÁR 2020

 V prípade že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. č. 0907 034 911 alebo mailovej adrese [email protected] , radi Vám tento byt ukážeme a doplníme informácie ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky