+ Pridať inzerát

Moderný 2 izbový byt bez potreby rekonštrukcie

355, dnes 0

Moderný 2 izbový byt bez potreby rekonštrukcie

355, dnes 0
Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published July 12, 2019 ID #576259

Hľadáte priestranný a slnečný byt, do ktorého sa môžete ihneď nasťahovať? Byt, ktorý Vám ponúkame nepotrebuje žiadnu rekonštrukciu a navyše má vynikajúcu lokalitu len za 135.500 €.

Výborne riešená dispozícia bytu, rýchla dostupnosť do mesta, ako aj na diaľnicu (5-7 min) a kompletná občianska vybavenosť v okolí.

Byt má 51,50 m2 plus pivnica 1,75 m2.
Latková pivnica sa nachádza v suteréne.

Dispozícia bytu:
Chodba (botník, vešiak a zrkadlo)
Z chodby sa vchádza do samostatného WC a samostatnej kúpeľne, ktorá je priechodná do kuchyne.

Samostatná kuchyňa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru, plynový sporák, elektrická rúra značky Mora (po dohode s majiteľom je možné nechať zariadenie - novú chladničku a práčku).

Spálňa (veľká šatníková skriňa)

Priestranná obývacia izba je prepojená s kuchyňou a chodbou (konferenčný stolík, skrinka pod TV)

Byt sa predáva vrátane spomenutého zariadenia.

Byt je na 11. poschodí z 13. v panelovom dome s novým výťahom.

Orientácia bytu je na východ (spálňa, kuchyňa, obývacia izba).

Byt sa nachádza na začiatku Karlovej Vsi - Gabčíkova ulica. Kompletná rekonštrukcia bytu prebehla v r. 2015 (elektrika, voda, stierky, podlahy, bezpečnostné dvere, kúpeľňa so sprchovým kútom). Rok kolaudácie bytového domu bol v roku 1975. Bytový dom bol zateplený v r.2009, zrekonštruovaný vchod, výťahy, rozvody v r. 2019.

Občianska vybavenosť:
V bezprostrednom okolí BILLA, LIDL, nonstop Shell čerpacia stanica, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, banka, škôlka, škola, parčík s detským ihriskom, Fitness centrum, Karloveská Klubovňa, neďaleko park SNP – Líščie údolie, cyklo-trasy, Botanická záhrada, nábrežie Dunaja, kúpalisko Rosnička, zástavky MHD Molecova, Jurigovo námestie 5 min. na pešo, rýchla dostupnosť na obchvat.

Parkovanie možné pri bytovom dome, zvyčajne bezproblémové.

Veľkou výhodou je dispozícia bytu, 2 nepriechodné izby a priestranný šatník 3,5 m2. Vhodný aj ako investícia na prenájom. Sú tam nájomníci, s ktorými je možné pokračovať v nájme.

Vchod do bytového domu je sprístupnený cez čip, v byte je elektronický vrátnik.

Náklady na bývanie 2 osoby - 130 eur/mes., 3 osoby – 148 eur/mes.

Nakoľko sú v byte podnájomníci byt je kúpou voľný do 3 mesiacov, prípadne podľa dohody.

Cena 135.900 EUR vrátane provízie RK.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

V prípade záujmu nás kontaktujte.