+ Pridať inzerát

GRAHAMS-PREDAJ 4-izb. byt v blízkosti Chorvátskeho ramena, T

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published September 23, 2019 ID #667234

Ponúkame na predaj výnimočný priestranný 4-izbový byt na Tupolevovej ulici (Tupolevova) - mestská časť Petržalka. Byt s podlahovou plochou 85 m2 je situovaný na 8. poschodí 8-poschodového bytového domu. Je orientovaný na 2 svetové strany, sever - juh a prislúchajú k nemu presklená loggia a pivnica.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky, troch spální, kuchyne, loggie, samostatnej kúpeľne a samostatnej toalety.
Byt prešiel pred niekoľkými rokmi kompletnou rekonštrukciu realizovanou predávajúcimi. V rámci rekonštrukcie boli vymenené okná, urobené nové podlahy, dvere s drevenými zárubňami a samozrejme kúpeľňa a toaleta. Je dobre udržiavaný, čerstvo vymaľovaný a je vo výbornej kondícii.
Byt je aktuálne vysťahovaný, je vybavený vstavanými skriňami, viď popis nižšie, kuchynskou linkou so vstavanými elektrospotrebičmi. V izbách sa nachádzajú skrine vyrobené na mieru, okrem obývačky. Zo vstupnej chodby sa vchádza v podstate do všetkých miestností. Chodba je vybavená vstavanou skriňou. Na južnú stranu (juh) sú orientované obývačka a jedna izba (detská izba 1, kde sa nachádza nábytok). Obývačka je aktuálne bez nábytku, vstupuje sa do nej zasúvacími dverami vyrobenými na mieru. Na severnú stranu (sever) je orientovaná kuchyňa, druhá izba (detská izba2) a spálňa. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so vstavanými elektrospotrebičmi a chladničkou s mrazničkou. Má výstup na presklenú loggiu s výhľadom na Chorvátske rameno (vpravo) a tiež na Petržalskú plaváreň (vľavo). V detskej izbe 2 aj v spálni sú umiestnené vstavané skrine.
V chodbičke medzi detskou izbou 1 a kuchyňou je samostatná kúpeľňa, vybavená vaňou, umývadlom, kúpeľňovým nábytkom. Hneď vedľa nej je samostatné WC.
Súčasťou bytu je aj latková pivnica v suteréne bytového domu.

Parkovanie je voľné.

Tupolevova ulica je jednou z vyhľadávaných Petržalských lokalít a to najmä z dôvodu bezprostrednej blízkosti Chorvátskeho ramena, dostupnosti jazera Draždiak 15 minút chôdze, čo je možné využiť na oddych, športové aktivity a pod. Ďalej sa tu nachádza Petržalská plaváreň, Bowlingové centrum. Z občianskej vybavenosti možno spomenúť dostupnosť supermarketov (LIDL, Tesco), školy, zdravotné stredisko, zastávky MHD.

Cena nehnuteľnosti je 179 900,- € vrátane provízie RK, kompletného právneho servisu, hypotekárneho servisu a ostatných náležitostí pri prevode nehnuteľnosti.

Ak Vás táto mimoriadna ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Zodpovedný maklér: Erika Kostroňová, kontakt: 0901 900 024, e-mail: [email protected]

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams


Poschodie: 8
Počet poschodí: 8
Počet izieb: 4
Dodatok k cene: , vrátane provízie
Obytná plocha: 85m²
Celková rozloha: 85m²
Úžitková plocha: 85m²
Vlastníctvo: osobné
Stav: úplne prerobený
Odvoz odpadu: áno
Voda: neuvedené
Internet: lokálny