+ Pridať inzerát

3i BYT V NOVOSTAVBE V NOVEJ LOKALITE POD ZOBOROM – „ZOBORSKÉ

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published February 19, 2020 ID #677586

By sa nachádza v tichej lokalite v novovybudovanej rezidenčnej štvrti Zoborské Lúčky, ktorá sa nachádza na rozmedzí Nitry a Nitrianskych Hrnčiaroviec. Lokalita má veľmi dobrý prístup do centra s kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita je vysoko hodnotená aj pre krásny výhľad na Zobor a mesto. Obchod a zastávka autobusu je peši do 2 minút
Jedná sa o moderný byt na prízemí v dome. Dom je postavený z kvalitných materiálov a má veľmi dobré dispozičné riešenie.
Byt má vlastný samostatný vchod z ulice a je po kolaudácii. Prízemie tvorí zádverie, detská izba, spálňa, obývacia izba spojená s kuchyňou, komora, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňu a sprchou, technická miestnosť s plynovým kotlom, terasa, záhrada a parkovacie státie pre dve vozidlá.
Plocha bytu s terasou: 94,2 m2, plocha bytu bez terasy: 74,2 m2, plocha terasy: 20 m2,pozemky spolu 288 m2, z toho záhrada 159 m2
Byt sa predáva v stave holobyt. Nutné dokončiť obklady, dlažby a zariadiť. Pri obhliadke je možné vidieť aj rovnaký už dokončený a zariadený byt. Znalecký posudok je dispozícii.

V prípade záujmu kontaktujte: Buchová 0905525163, [email protected]
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM