+ Pridať inzerát

2 izbový byt so záhradou Biely Kostol

Slovakia Trnavský kraj Trnava Published August 9, 2019 ID #666146

Predám priestranný slnečný 2i byt so záhradou v tichej lokalite orientovaný na juh, nachádzajúci sa v dvojposchodovom bytovom dome s dvoma ďalšími bytmi a spoločným parkoviskom. Bytový dom bol postavený v roku 2008. Byt má rozlohu 60 m2, záhrada s terasou 129 m2 a k bytu prislúcha ďalší pozemok 31 m2 vhodný na parkovanie alebo stavbu garáže. Byt je postavený z tehly, je napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, plyn, voda, kanalizácia, optický internet) a je zateplený - energetický certifikát B. Mesačné náklady sú do 100 eur. V byte je vlastný plynový kotol na kúrenie a ohrev vody.
Čiastočná rekonštrukcia a úpravy bytu sa robili v roku 2017. Na záhrade sa nachádza krytá terasa 17 m2, záhradný domček, vlastná studňa, zavlažovací systém, ovocné a okrasné stromy a malá záhradka na pestovanie zeleniny. Terén záhrady bol upravený navozenou ornicou na ktorej je trávnik. Celý pozemok je odvodnený do vlastnej vsakovacej jamy. Prístupová cesta k bytu je monitorovaná súkromným kamerovým systémom.
Byt sa predáva prázdny bez zariadenia,zostáva iba kuchynská linka a vstavané spotrebiče (umývačka,plyn. varná doska,el.rúra) Občianska vybavenosť: Pošta, materská škôlka, potraviny, reštaurácia, krčmy, detské ihrisko, kaviareň, mestská aj medzimestská autobusová doprava.