+ Pridať inzerát

2 izbový byt (prerobený z pôvodného 1 izbového) Sereď Novome

Slovakia Trnavský kraj Galanta Published March 31, 2020 ID #678800

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt (z pôvodného 1 izbového) v Seredi na Novomestskej ul. Úžitková plocha bytu je 36 m2. Dispozične pozostáva: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, a dve samostatné izby. Nachádza sa na 7. poschodí z 7 s novým a tichým výťahom. K bytu prislúcha aj malá pivnička o výmere cca 2 m2.


Podlaha: plávajúce parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikro-vlnka. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: televízor, telefón, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami zn ADLO. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom.

Cena 65 000 € (v cene bytu je kompletné vybavenie ako je zobrazené na foto-dokumentácii) 

Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:


Jonáš Irsák


0950 333 424


[email protected]

Zabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.


V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.


Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžte vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.


Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY