+ Pridať inzerát

BOND REALITY - Prenájom obchodného priestoru s výkladom, atraktívna lokalita, parking, vysoké stropy

BOND REALITY - Prenájom obchodného priestoru s výkladom, atraktívna lokalita, parking, vysoké stropy
Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published November 26, 2020 ID #1132070

Transakcia: Prenájom

Plocha v m2: 130.51

Adresa: Plynárenská

Vlastné ID: 3126974598183

Popis: Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor v novo skolaudovanom projekte Citypark Ružinov na ulici Plynárenská, Ružinov-Nivy.

Obchodný priestor o výmere 130,51m2 sa nachádza na prízemí bytového domu vo vnútrobloku projektu. Priestor je skolaudovaný a pripravený na úpravu podľa potreby nájomcu. Výnimočnou vlastnosťou priestoru je 5m vysoký strop a teda možnosť plnohodnotnej nadstavby v priestore. Súčasťou štandardu priestoru je vykurovanie prostredníctvom VRV systému, ktorým sa dá aj chladiť aj vykurovať.
Priestor je v štádiu holopriestoru so samostatným WC a prívodom vody a odpadu. Samozrejmosťou je prívod optického pripojenia a rozvádzač (3x25A) silnoprúdu.
V blízkosti priestoru je možnosť zaparkovať so zásobovacím vozidlom, kedykoľvek počas dňa.
Možnosť parkovania v podzemnej garáži pre nájomcu aj zákazníkov.

Priestor sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite v blízkosti množstva business centier. V samotnom projekte sa nachádza cez 400 bytov, ku ktorým do jedného roka pribudne cez 390 bytov v blízkom projekte Jarabinky a zároveň do ďalších dvoch rokov je očakávaná výstavba business centier a nových bytových domov v blízkom okolí.

Prenájom je v cene 10 €/m2/mesiac bez DPH + energie. V prípade väčšej investície do priestorov zo strany nájomcu sa dá o nájomnom jednať.

V prípade záujmu vieme zariadiť obhliadku priestorov.