+ Pridať inzerát

Projekt rodinných domov Bad Deutsch Altenburg

Projekt rodinných domov Bad Deutsch Altenburg
Slovakia Published November 26, 2020 ID #1132394

POSLEDNÉ 4 DOMY !
Projekt rodinných domov, ktorý realizujeme, sa nachádza priamo v strede obce Bad Deutsch Altenburg. Nejde teda o žiadny „satelit“ kdesi ďaleko v poli, ako je to bežné na Slovensku. Do obchodu, na poštu, do školy či škôlky zájdete bez problémov aj peši.
11 rodinných domov vo vysokom štandarde má výmeru v rozmedzí od 137 do 147 m² a ku každému prislúcha 20 m² terasy. Pozemky majú výmeru približne 350 m2, akurát na trávenie voľného času, „výbeh“ pre deti, záhradkárčenie, údržbu, kosenie atď.
Celý projekt bude dotiahnutý do štádia vyššieho štandardu. To znamená, že domy sa predávajú kompletné dokončené - vrátane sanity a podláh - od ceny 349900,- €. Klient si musí dom už len zariadiť podľa svojho štýlu. Ešte stále ale je možnosť ale kúpiť domy v štádiu holodom o 30.000,- lacnejšie.
Z jedenástich domov je 8 riešených ako dvojdom a jeden bude trojdom Všetky budú 5-izbové, dvojpodlažné, nepodpivničené, so súkromným vonkajším parkovacím státím pre dve autá priamo pred domom. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, hosťovská izba, kuchyňa a obývacia izba. Na poschodí sa nachádzajú 3 spálne + veľký šatník a ďalšia kúpeľňa s toaletou, vaňou a sprchou.
Stavba je projektovaná ako železobetónová konštrukcia a na vnútorne priečky je použitá kvalitná pálená tehla. Žiadne lacné sadrokartónové alebo drevené vyhotovenie. Svetlosť interiéru zabezpečujú veľké okná s trojsklom. Smerom do záhrad dokonca veľkoformátové. Každý dom bude vybavený vlastným tepelným čerpadlom najvyššej kvality s podlahovým kúrením v celom dome.
Občianska vybavenosť v blízkosti projektu je naozaj bohatá. Približne 5 minút chôdze od projektu sa nachádzajú škôlka, základná škola, banka, potraviny Billa, lekáreň, reštaurácie, kvetinárstvo, kaderníctvo, miestny úrad, ihriská, areál Kurzentrum Ludwigstorff, rozľahlý zelený park podobný sadu Janka Kráľa, futbalové ihrisko, Dunaj s posedením priamo pri rieke, a v neposlednom rade múzeum celosvetového významu.
Projekt dvojdomov realizuje rakúska stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a množstvom pozitívnych referencií. Spoločnosť TG Immobilien GmbH so sídlom v Hainburg an der Donau sa špecializuje na výstavbu prevažne nízkoenergetických rodinných domov.