+ Pridať inzerát

Moderný kvalitný nízkoenergetický RD

Moderný kvalitný nízkoenergetický RD
Slovakia Published January 30, 2021 ID #1328499

POPIS NEHNUTEĽNOSTI
4-izbový moderný prízemný bungalov LUMO od renomovaného ateliéru APEX v novovybudovanej časti obce LASTOVIČKY s vysokou mierou občianskej vybavenosti - v blízkosti nákupné centrum Kraj, oddychová zóna lesopark s jazerom, multifunkčné novovybudované ihrisko, zastavanosť a dokončenosť okolitých pozemkov na 95%. V obci sú ďalej potraviny, fitness centrum, reštaurácia, škola a škôlka, lekáreň, cyklochodník, multifunkčný športový areál, vodný tok Čierna Voda.

Dom má ideálne navrhnuté dispozičné riešenie. Má logicky oddelenú vstupnú časť so šatníkom, následne veľkú obývačku s jedálenským kútom a priestrannou kuchyňou a WC pre hostí. Súkromná časť domu je s vlastnou kúpeľňou - priestor pre WC, vaňu, sprchový kút a dvojumývadlo, priestor na práčku a sušičku, ďalej spálňou a 2-mi izbami, vhodnými napr. ako detská izba a pracovňa, alebo hosťovská izba.
Z každej izby je možný východ na terasu cez francúzske okná, dom je navrhnutý z funkčného hľadiska s možnosťou rôznych odkladacích priestorov – napr. vstavané roll-door skrine, šatníky.
Dom disponuje technickou miestnosťou so samostatným vstupom, kde je umiestnený kotol na vykurovanie s možnosťou využitia napr. ako sklad na bicykle.
Kúrenie v dome je podlahové s teplonosnou kvapalinou a elektrickým kotlom – v prípade potreby je možné v dome kúriť solárnymi panelmi, tepelným čerpadlom alebo iným alternatívnym zdrojom.
V cene domu parkovacie miesto na 2 autá, chodníky, veľká priestranná terasa
o rozlohe nad 40m2, na ktorej je priestor na vstavaný gril s umývadlom, prípadne sa dá využiť ako odkladací uzamykateľný sklad.

Štádium dokončenia: fasáda na komplet, zvnútra dom vymaľovaný na bielo, zásuvky, vypínače, elektrický kotol + Total filter + termostat + príprava na ekvitermické čidlo, 2x WC podomietkové nádržkové systémy Geberit , všetky izby kabeláž na termostaty, kabeláž na alarmové čidlá, kabeláž na vrátnik, alarm a optická prípojka na internet. Vstupná chodba, WC pre hostí a veľká kúpeľňa sú obložené na komplet obklady a dlažby vo vyššom štandarde v hodnote materiálu 5.000€ v cene. Murovaný komín Schiedel 200mm pre krb/krbovú vložku.
Zvonku terénne úpravy, čiastočné oplotenie, príprava elektriky pre záhradný domček, studňu, bránku a video vrátnik. Dom je napojený na elektrické hodiny, vodomer, je vybudovaný bleskozvod s uzemnením v základových pásoch, má vybudované veľké vsakové jamy na ďažďovú vodu, ďalej žumpa o objeme 10m3 a príprava na pripojenie kanalizácie.
Na pozemku možnosť vlastnej studne, voda v hĺbke cca 7-10m.
Všetky siete na pozemku (Internet, voda, elektrina, kanalizačná prípojka). Existujúce zmluvy s dodávateľmi ZSE, BVS, netreba vybavovať zmluvy o pripojení.

Použité kvalitné materiály, doposiaľ žiadna reklamácia na realizovaných stavbách – viac ako 6 rokov v užívaní.
Možný odpočet DPH, možná dohoda o cene. Nie som RK.