+ Pridať inzerát

Na prenájom 3i byt vo výbornej lokalite (008-213-ANB)

Na prenájom 3i byt vo výbornej lokalite (008-213-ANB)
Slovakia Published December 23, 2020 ID #1326297

008-213-ANB
Realitná kancelária BeMi Vám ponúka na prenájom 3i byt, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košíc, neďaleko centra mesta.
Podlahová plocha bytu je 65 m2 a nachádza sa na 1. poschodí, v tehlovom bytovom dome.
Samotný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli vymenené nové plastové okná, stierky, nová sanita v kúpeľni.
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchynského kútu prepojeného s obývacou izbou, dvoch samostatných spální a kúpeľne spojenej s toaletou. K bytu prislúcha balkón.
Nehnuteľnosť je plne vybavená a prenajíma sa s kompletným zariadením, ktoré svojím budúcim obyvateľom zaistí pohodlné bývanie.
Vybavením bytu je pekná kuchynská linka, sporák, chladnička.
Okrem tohto vybavenia sa nachádza v byte funkčný nábytok: kuchynský stôl so stoličkami, sedačka, konferenčný stolík, vstavaná skriňa na chodbe posteľ, skrine, písací stôl.
Celkovo nehnuteľnosť pôsobí príjemným dojmom, vzdušne a priestranne. Je vhodný pre 1-4 osoby.
V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: univerzita, škola, škôlka, obchody, služby, zastávka MHD a nemocnica. Bytový dom sa nachádza neďaleko centra mesta.
Cena za prenájom je 600 eur/m. Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá nájomné za aktuálny mesiac, depozit vo výške nájomného a provízia pre RK.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie.