+ Pridať inzerát

3izb. BYT, Balkón, Výťah, Parkovacie miesto, Tehla

3izb. BYT, Balkón, Výťah, Parkovacie miesto, Tehla
Slovakia Published December 23, 2020 ID #1326385

Výťah/ balkón/ tehla/ kočíkareň/ pôvodný stav.
Ak si chcete urobiť byt podľa svojich predstáv, toto je tá správna ponuka.TOP REALITY BRATISLAVA exkluzívne ponúka na predaj 3-izb. byt s celkovou výmerou optimálnych 70 m2 vo veľmi žiadanej lokalite Krasňany- vďaka svojej polohe, dobrému napojeniu do centra a blízkosti prírody. Je to komorná štvrť so slušnými susedmi bez asociálov a nízkopodlažnou zástavbou. Obrovským benefitom je kompletná vybavenosť na peši (potravinové reťazce, aj malí podnikatelia a lokálni pestovatelia, reštaurácie, kaviarne, čajovne, ihriská, školy, centrá voľného času a najmä Malé Karpaty na celodenné výlety a električkou do centra bez zápchy!
Byt sa nachádza na 3/7 poschodí tehlového, komplet zrekonštruovaného domu s výťahom. Dom s kočikárňou, a vlastnou kotolňou! Na poschodí iba 3 byty, samí slušní susedia.
Byt je v pôvodnom stave okrem plastových okien. Je teda vhodný pre klienta, ktorý si rád urobí bývanie podľa svojich predstáv. Inak poskytuje ako základ veľmi tvárny pôdorys s dobrými danosťami, bez nutnosti veľkej rekonštrukcie. Na vnútornej ploche 67 m2 sa rozkladajú tri izby, samostatná kuchyňa, samostatné wc a kúpeľňa s vaňou. Balkón z obývačky len podčiarkuje logickosť dispozície. Jeho svetlosť a slnečnosť je zabezpečená veľkým množstvom okien a aj samotnou orientáciou do dvoch svetových strán. K bytu prináleží pivnica v suteréne domu.
Obrovským benefitom je parkovanie na súkromnom pozemku pred domom.
Mesačné náklady 170Eur,-/ mes.
Byt je bez tiarch, možnosť HU, voľný ihneď.

Ponuková cena bytu: 180.000,- vrátane kompletného servisu
Cena energií: 170 Euro / mesiac