+ Pridať inzerát

Opatrovanie Holandsko Reeuwijk (Gouda) 22.11.2020

Slovakia Published November 17, 2020 ID #1072703

Krajina: Holandsko
Miesto: Reeuwijk (Gouda)
Nástup: 22.11.2020
PLAT: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Bonus 300 Eur
Práca na slovenskú živnosť.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 25-60 rokov, anglický na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, profesionálne skúsenosti s opatrovaním pacientov s demenciou, skúsenosti s bandážovaním nôh, opatrovateľka by mala byť milá, priateľská, profesionálna, vodičský preukaz nie je potrebný.
Opatrovaná osoba: Žena, 99 rokov, demencia, ľahká forma demencie, do istej miery mobilná, po dome sa pohybuje pomocou chodítka, ale vonku používa invalidný vozík. Je potrebné jej pri chôdzi asistovať. Má problémy s kolenami, opúchajú jej nohy, má obväzy na nohách. Na toaletu ju treba sprevádzať a pomáhať jej, nosí plienky pre istotu. Klientka býva v apartmánovom bloku pre starších.Klientka je rada udržiavaná, raz do týždňa chodí kaderníčka, ktorá jej urobí účes, rada ide na kávu, na obed, má rada spoločnosť. Klientka je milá, kreatívna, rada maľuje.
Náplň Práce: pomoc s osobnou hygienou, asistencia pri chôdzi, varenie, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, nakupovanie.
Bývanie: bytový blok pre starších ľudí
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Zvieratá: nie
Voľno: 3 x do týždňa, 12.00 -18.00, 13.00 - 18.00, 13.00 - 18.00