+ Pridať inzerát

Opatrovanie Holandsko Nijmegen 4.12.

Slovakia Published November 11, 2020 ID #997613

Krajina: Holandsko
Mesto: Nijmegen
Nástup: 4.12.2020
Turnus: 2 mesiace
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Bonus na cestu 100 Eur
Bonus za sviatky 150 Eur
Práca na živnosť
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, 30 - 60 rokov, anglický jazyk, aktívna šoférka (mauálna prevodovka), priateľská, trpezlivá, komunikatívna, mala by mať skúsenost s imobilnými klientami.
Opatrovaná osoba:
muž 53 rokov, má diagnostikovnú ALS (Amyotrofická laterálna skleróza), je na vozíku, imobilný. Vie hýbať hlavou a ovláda elektrický vozík, pomocou ktorého sa pohybuje po dome a vonku. Používa špeciálny počítač na komunikáciu (hovorí pomocou PC aj anglicky). Dvakrát denne chodí špeciálna opatrovateľská služba, ktorá vykonáva transfer pacienta z postele na vozík a naopak. Opatrovateľka to nemusí robiť. Každé ráno a každý večer pacienta navštevuje zdravotná sestra a vykonáva osobnú hygienu. Opatrovateľka nemusí robiť osobnú hygienu. Kŕmenie má na starosti iná zdravotná sestra. Napriek diagnóze, pacient sa snaží byť veľmi sociálnym, tráviť čas von aj s priateľmi, nezúfať, ale užívať si život. Pacient vychováva 16 ročnu dcéru, ktrorá je už samostatná. Opatrovateľka sa stará hlavne o domácnosť, upratuje, nakupuje.
Náplň práce: práca s pasívnym zdvihákom, denný režíim a aktivity, sprevádzanie klienta, varenie, domáce práce (upratovanie, pranie, umývanie riadu, varenie, vysávanie, nakupovanie), pomoc pri polohovani, šoférovanie do nemocnice.
Bývanie: dom so zágradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Zvieratá: nie
Voľno: 2 dni v týždni + denné prestávky