+ Pridať inzerát

Opatrovanie Holandsko - Haag 1.12.2020

Slovakia Published November 20, 2020 ID #1092792

Krajina: Holandsko
Mesto: Haag
Nástup: 1.12.2020
Turnus: 2 mesiace
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Bonus na cestu 100 Eur
Bonus za sviatky 150 Eur
Práca na živnosť
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, 30 - 60 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, milá, spoločenská, trpezlivá, empatická mala by mať skúsenost s opatrovaním, aktívna šoférka výhodou.
Opatrovaná osoba:
muž, 94 rokov, je to veľmi aktívny a samostatný pán, je mobilný chodí s paličkou, v dome je výťah. Nedávno sa mu však zhoršil stav, nakoľko má slabšie srdce a celkovo je oslabený. Väčšinu času teraz trávi v posteli, ale predpokladá sa že stav sa čoskoro zlepší. Klient rád chodí nakupovať a vozí sa autom. Momentálne však stav mu to nedovoľuje. Klient nepotrebuje konštantý dozor, čiže opatrovateľka má dosť voľného času pre seba, Klient rád číta noviny, pozerá TV, alebo nakupuje. Má priateľku ktorá ho cez víkendy navštevuje. Klient má veľkú rodinu (deti, vnúčatá, pravnúčatá). Každú nedeľu chodí rodina na návštevu a ostáva na večeru (cca 10 ľudí). Je potrebné pre nich navariť, samozrejme rodina s prípravou jedla pomáha. Dva krát do týždňa chodí upratovacia služba.
Náplň práce: pomoc s vstávaním z/do postele, pomoc s osobnou hygienou, obliekaním, denný režim a aktivity, sprevádzanie klienta, ľahké domáce práce, varenie aj pre rodinu, prípadné šoférovanie
Bývanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Zvieratá: nie
Voľno: 2 dni v týždni + denné prestávky