+ Pridať inzerát

Kontrolórka kvality s praxou

Slovakia Žilinský kraj Dolný Kubín Published October 24, 2020 ID #791972

Možnosť práce na plný úväzok – 820€ v čistom alebo živnosť – 7,50€/h!

Mzda:4,2 - 7,5 EUR/hod.
- Živnosť 6,30-7,50€/h alebo TPP: 4,80€ v čistom alebo 4,20-5,20€/h brutto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- kontrola kvality, nakladanie a vykladanie plastových výrobkov na stojan pred a po lakovaní
- trojzmenná prevádzka
- práca pre ženy
- bez ubytovania

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Možnosť výberu zamestnania na:
ŽIVNOSŤ: 6,30 – 7,50 €/hod. (ranná a poobedná zmena 6,30€, nočná zmena 6,50€, víkendy 7,50€). + dochádzkový bonus.
DOVP: 4,20 – 5,20 €/hod. (ranná zmena 4,20€, poobedná zmena 4,50€, nočná 5,20€) + dochádzkový bonus
TPP: 4,80€ v čistom! (750-820€ v čistom!) – základná mzda: 580€/mes. brutto

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- požadujeme praktické skúsenosti s kontrolou kvality
- ochota pracovať na 3 zmeny
- práca vhodnejšia pre ženy