PV elektrikári elektroinštalácie solárnych panelov Holandsko

Slovakia Žilinský kraj Dolný Kubín Published October 23, 2020 ID #778718

Ponuka práce pre ucelené partie ale aj jednotlivcov pre holandského zamestnávateľa.

Náplň práce:
Elektroinštalácie solárnych panelov, prax v odvetví je potrebná.

Požiadavky:
- technické myslenie, zručnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
- potrebné, aby viacerí členovia tímu ovládali AJ alebo NJ a mali znalosť čítania technických výkresov a schém

Informácie:
- inovatívny projekt trvajúci +-8 týždňov
- po úspešnom ukončení dlhodobé pokračovanie na nových projektoch
- transport a ubytovanie zabezpečené a hradené holandským zamestnávateľom
- možnosť používania vlastného automobilu + príplatok 0,19E/km

- holandská pracovná zmluva
- týždenné výplaty 640 až 800E netto (podľa počtu hodín)
- seriózna dlhodobá spolupráca

- možnosť pracovať aj na slovenskú živnosť A1 formulár podmienkou
- týždenné FA 920 až 1150E podľa počtu hodín)

Pre viac informácií ma prosím neváhajte kontaktovať.
tel. +421 907 346 885
email: [email protected]