+ Pridať inzerát

PRÁCA PRE ELEKTRIKÁROV V NEMECKU

Slovakia Žilinský kraj Žilina Published October 27, 2020 ID #864870

Miesto výkonu práce: Nemecko: Sasko-Anhaltsko

Práca - Vonkajšie vedenia -(VVN) do 400 kV

Dlhodobé projekty počas celého roka.

Po dohode nástup možný IHNEĎ.

Stavebno - montážna spoločnosť hľadá na dlhodobé zákazky do NEMECKA šikovných, samostatných a spoľahlivých ELEKTRIKÁROV.
Ponuka práce je pre firmy ale aj jednotlivcov/partie.

Náplň práce:
• Vonkajšie vedenia - do 400 kV
• Práca vo výškach
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti.

Požiadavky na pracovníka:
- NEMECKÝ JAZYK NA ÚROVNI DOHOVORENIA SA! (MIN. jeden z partie)
- Elektrikár (so skúsenosťami v oblasti vysokého napätia)
- znalosť práce vo svojom odbore
- certifikát pre prácu vo výškach
- certifikát pre prácu s vysokým napätím
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci

Ponúkame:
* pravidelné úhrady faktúr
* stabilnú prácu počas celého roka
* kariérny rast
* dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou

Finančné ohodnotenie do 6800€

Práca je vykonávaná turnusovo. a to 3-4 týždne sa robí 1 týždeň voľno. Pracuje sa 50-60hod týždenne.

Práca je na živnosť.

Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje.

V prípade záujmu zasielajte životopis na mailovú adresu [email protected]

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými. Firma si vyhradzuje právo, kontaktovať iba vybraných uchádzačov!

Pre viac informácií nás kontaktujte na:
Meno: Monberg,s.r.o.
Web: www.monberg.eu
Telefón: +421 944 450 811
E-mail: [email protected]