+ Pridať inzerát

TOP ponuka pre lešenárov - Nemecko/Dortmund

Slovakia Published October 25, 2020 ID #814592

Práca na živnosť pre 3 SZČO
Náplň práce: zakladanie lešení s prihliadnutím na nosnosť podkladu, montovanie lešení pozdĺž fasád budov, osádzanie ochranných zábradlí, ochranných sietí, rebríkov, podláh a zarážok brániacich pádu predmetov z lešenia, zodpovedanie za správne založenie, ukotvenie a zmontovanie lešenia, demontovanie lešení a ochranných sietí po ukončení stavebných prác.
Cena práce: 17,50-18€/hod. podľa skúseností a znalosti NJ
Ubytovanie preplácané v plnej výške, vlastná doprava.
Požiadavky:
-vodičský preukaz na nákladné vozidlo
-skúsenosti a prax ako lešenár aspoň 2 roky, jeden z partie musí vedieť nemecky,
- vzdelanie, alebo oprávnenie na vykonávanie lešenárskych prác, prípadne iný odbor
Pracuje sa 10 hodín denne, 60 hodín týždenne. Nutná prax v odbore.
Fakturácia - 1.mesiac 14/14, druhý mesiac 1xmesačne, splatnosť 15 dní.
V prípade záujmu posielajte váš životopis na uvedenú mailovú adresu alebo volajte.