+ Pridať inzerát

Práca vo Švajčiarsku- stavebný a strojársky priemysel

Slovakia Published December 16, 2020 ID #1296343

Lokalita : Švajčiarsko
Plat : od 30 CHF/hod. brutto + diéty netto
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40 hod.+ /týždeň

Informácie o ponuke:
Práca Švajčiarsko - pozície v oblasti strojárstva a stavebníctva pre :
-zvárač
-zámočník
-montér oceľových konštrukcií
-elektrikár,
-inštalatér (voda/plyn/kúrenie)
-krovár
-tesár
-sadrokartonár
-mäsiar a iné

Nástup možný ihneď.

Miesto práce : Zurich, Bern a iné.

Ubytovanie je vždy zabezpečené.
(obvykle sa pohybuje v cene 400-500 Euro /mesiac)

Požiadavky na zamestnanca:
POTREBNÁ JE ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA a prax na danej pozícií (min 2 roky)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu.

Plat: od 30 -32 CHF/hod.brutto + denné diéty od 12-16 CHF netto/ pracovný deň

Pracovná náplň zahŕňa bežné práce zvárača, zámočníka, elektrikára, inštalatéra (voda/plyn/kúrenie), krovára/ tesár, mäsiara.

Benefity:
-nadštandartné platové ohodnotenie
(od 30 -32 CHF/hod.brutto + denné
diéty od 12-16 CHF netto/ pracovný deň
- zabezpečené a predplatené ubytovanie
- asistencia od Mobile Personnel pri nástupe
i počas práce.

Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu je potrebné nám preposlať Váš životopis na náš email: [email protected]