+ Pridať inzerát

NEMECKO - Pomocník na demontáž nukleárnych elektrární

Slovakia Published October 23, 2020 ID #782540

Miesto práce: oblasť Baden-Württemberg (mestá 74382 Neckarwestheim a 76661 Philippsburg), Nemecko

Termín nástupu: 16.11.2020 – práca je dlhodobá do 02/2024

Pracovná náplň :
Pre nemeckú partnerskú agentúru aktuálne hľadáme skupinu 8 mužov na prácu pri rozoberaní jadrovej elektrárne v Nemecku. Ide o rozmontovávanie a rozoberanie nukleárnej elektrárne za pomoci rôzneho náradia ako sú kladivá, píly, nakladanie rozobratých dielov na nákladné vozidlá.

Prvý pracovný deň zamestnanci dostanú interný tréning priamo na pracovisku.

Potom sa pracuje sa v 2 oblastiach objektov:

1. MONITOROVACIA ALEBO KONVENČNÁ OBLASŤ – bez rizika radiácie
Tu sa pracuje od 7:00 do 16:00 (prípadne víkendy a sviatky)
2. RIADIACA OBLASŤ – s nepretržitým kontrolovaním prípadnej radiácie
Tu sa pracuje v ochranných odevoch maximálne 8 hodín denne, tak že pracujete s potrebnými 30 minútovými prestávkami po každých 80 minútach práce, čiže reálne fyzicky robíte 5,3 hodiny no platených je v skutočnosti 8 hodín denne. (robí sa iba v pondelok až piatok)

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú pre preverenú nemeckú agentúru

Ponúkaný plat netto:
2.800 € mesačne čistá mzda

Požiadavky na zamestnanca
- Fyzicky a manuálne zdatní pracovníci, schopní pracovať aj s veľkým búracím náradím (píly, kladivá)
- Ochota dlhodobo pracovať v Nemecku
- Komunikatívna úroveň nemeckého jazyka u jedného z 8 pracovníkov
- Ostatní pracovníci len základy nemeckého jazyka
- SCC Certifikát – je vyžadovaný pred príchodom do Nemecka – náklady platí zamestnávateľ
- Test na COVID 19 s negatívnym výsledkom
- Absolvovanie vstupnej prehliadky u firemnéhon lekára v Berlíne alebo Stuttgarte (pricestovanie v nedeľu, následne prehliadka v pondelok – výsledky v utorok a nástup na stavbu v stredu)
- Žiadne fyzické obmedzenia alebo akékoľvek kožné problémy nie sú prípustné

Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca. Ide 1-lôžkové izby, so zdieľanou kuchyňou a kúpelňou – max 3 – 4 osoby v byte/dome . Náklady na ubytovanie sú cca 300 – 350€ / mesiac – sťahované z výplaty.

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v nemeckom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať