+ Pridať inzerát

Nemecko - Montér okien a dverí

Slovakia Published December 16, 2020 ID #1298288

In Box Agency, s.r.o.
Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 250 EUR/mesiac
mzda je od 2250€ / mesiac netto za 168 hodín / 22 dní - ide o mzdu 11,00€ / hodina + nezdanené príspevky 40€ za odpracovaný deň
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho nemeckého klienta, personálnu agentúru zamestnávajúcu odborníkov aj pomocných pracovníkov na stavbách a v priemysle aktuálne hľadáme zamestnancov na pozíciu Montér okien a dverí.

Ide o prácu vo výrobe a následnú inštaláciu produktov na stavbách u zákazníkov. Náplňou práce je montáž drevených, plastových a hliníkových okien a dverí, prípadne montáž sklenených prvkov.

Pracuje sa na plný úväzok s pracovnou dobou 40 hodín týždenne, s prípadnými nadčasmi podľa potreby.
Zamestnanecké výhody, benefity
- dlhodobé zamestnanie na nemeckú zmluvu
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- overený zamestnávateľ so serióznym prístupom
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám pošlite CV v nemeckom jazyku na adresu [email protected] alebo zavolajte na 0948 355 540
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Obsadzujeme pre nášho nemeckého klienta, personálnu agentúru zamestnávajúcu odborníkov aj pomocných pracovníkov na stavbách a v priemysle.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
stavebníctvo, drevárstvo
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
montér okien a dverí
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax s montážou okien a dverí
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni 2,5* z 5*
- ochota pracovať v Nemecku dlhodobo
- flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV v nemeckom jazyku s fotografiou.