+ Pridať inzerát

Príjmeme šikovného samostatného automechanika na TPP

88, dnes + 1

Slovakia Žilinský kraj Ružomberok Published July 4, 2019 ID #381733

Príjmeme šikovného samostatného automechanika na TPP miesto prace Ružomberok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kontrola a opravy technického stavu osobných a úžitkových vozidiel
Vykonávanie sevisných prehliadok a opráv podľa potreby.
Diagnostikovanie závad a ich odstránienie
Práca na jednu smenu( 8.00 – 17:00 )

Zamestnanecké výhody, benefity:

Práca v slovenskej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
Zľavy pre zamestnancov
Špičkové technické vybavenie dielní
Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Informácie o výberovom konaní:

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected] . Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:
Vyučený v odbore automechanik

Vodičský preukaz:
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Dôslednosť
Zodpovednosť
Samostatnosť
Loajálnosť