+ Pridať inzerát

Pracovník do servisu ( klimatizácie) - Bratislava

202, dnes 0

202, dnes 0
Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published July 11, 2019 ID #513380

Hľadáme pracovníka do servisu na montáž motorových sád do vozidiel - montáž prepravných chladení a klimatizácií:
- mzda - 580€/brutto + individuálne mesačné hodnotenie výkonu až do výšky 1 500€/brutto
- práca na TPP/ živnosť v jednozmennej prevádzke
- pracovná doba od 8:00hod-17:00hod(prestávka 12:00hod-13:00hod)
- príspevok na cestovanie a ubytovanie na základe dohody
- stravovanie zabezpečené formou dovozu jedla do firmy

Náplň práce, zodpovednosti a právomoci:
Výroba izotermických izolácií do všetkých typov úžitkových vozidiel ( chladiarenské, mraziarenské, izotermické prestavby), práca s drevom a lakmi (s laminátom).

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- bezúhonný
- flexibilnosť
- čistý register trestov
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre detail
- vodičský preukaz typu B - podmienkou
- fyzicky zdatný

Zamestnanecké výhody, benefity:
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- výhodné platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca:
- flexibilita
- schopnosť odolávať stresu
- samostatnosť
- prax v odbore vítaná

Životopis a žiadosť o prijatie prosím zasielajte na mail: [email protected]