+ Pridať inzerát

Kuchár - Írsko - Od €11.00 Na Hodinu

Slovakia Published December 3, 2020 ID #1203959

Nová pracovná pozícia v Írsku. Nástup možný ihneď!!

Ponúkaná pozícia: Kuchár – Írsko, Brittas Bay (Východné pobrežie)

Ponúkaný plat: od €11.00 na hodinu
**Možnosť navýšenia platu podľa skúsenosti **

Pre nášho Írskeho klienta hľadáme šikovných kuchárov s praxou do hotela na východnom pobreží v južnom Írsku. Jedná sa o dlhodobú prácu na plný úväzok. Je potrebná základná znalosť Anglického jazyka. V pracovnom kolektíve sú aj Slováci, ktorí tam už pracujú dlhodobo. Strava a ubytovanie je zabezpečené klientom v hoteli.

Požiadavky na zamestnanca:
- Základná znalosť Anglického jazyka
- Prax v odbore na pozícii Kuchár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
- Kontrola kvality hotových jedál.
- Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Benefity:
- Práca na trvali pracovný pomer
- poistenie a sociálne zabezpečenie
- dobre platové ohodnotenie
- priateľsky kolektív
- dovolenka nad 5 týždňov

Doplňujúce informácie:
Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu [email protected], alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk