+ Pridať inzerát

AUTOELEKTRIKÁR - NEMECKO

Slovakia Published December 16, 2020 ID #1298264

V spolupráci s naším overeným nemeckým partnerom, personálnou agentúrou aktuálne hľadáme skúsených autoelektrikárov s nemeckým jazykom. Ide o prácu na nemeckú zmluvu – trvalý pracovný pomer.

Miesto práce: Zwickau, Hannover, Sindelfingen

Náplň práce:
- Údržba elektrických systémov pri výrobe vozidiel
- Montáž a inštalácia elektrických komponentov
- Diagnostika a náprava chýb, predovšetkým prostredníctvom tabletu
- Elektronická diagnostika pomocou ovládacích jednotiek
- Naučiť sa používať elektronické autá a hybridné vozidlá je zaručené, predchádzajúce znalosti sú výhodou

Požiadavky:
- prax min. 3 roky
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Ochota pracovať na tri zmeny je nevyhnutná

Plat: 2 600€ netto/ 168 hod.

Ubytovanie: je zabezpečené pred príchodom. Zamestnanec platí za ubytovanie do 450€

V prípade, ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám Vaše CV v nemeckom jazyku na [email protected].