+ Pridať inzerát

AUTOELEKTRIKÁR A AUTOMECHANIK DO VÝROBY- NEMECKO

Slovakia Published December 17, 2020 ID #1298732

V spolupráci s partnerskou nemeckou personálnou agentúrou hľadáme pre klientov – nemecké automobilové závody Volkswagen a Mercedes pracovníkov do výroby. Pracovnou náplňou je práca na výrobe automobilov na mechanickej montáži a tiež na elektroinštaláciách pri výrobe automobilov a elektromobilov:

Náplň práce:
- Údržba elektrických systémov pri výrobe vozidiel
- Montáž a inštalácia elektrických komponentov
- Diagnostika a náprava chýb, predovšetkým prostredníctvom tabletu
- Elektronická diagnostika pomocou ovládacích jednotiek
- Naučiť sa používať elektronické autá a hybridné vozidlá je zaručené, predchádzajúce znalosti sú výhodou
- Kompletizácia a montáž mechanických častí vozidiel
- Nahrávanie a aktualizácia software cez tablet
- Diagnostika chýb, hlavne cez počítače
- Výmena chybných dielov zistených diagnostikou

Miesto práce:
06112 Halle/Saale - Nemecko (výroba Volkswagen ID4)
08056 Zwickau - Nemecko (výroba Volkswagen ID4)
71063 Sindelfingen – Nemecko (výroba Mercedes S class)

Požiadavky:
- vyučený autoelektrikár, automechanik alebo prax min. 5 rokov
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Ochota pracovať na tri zmeny je nevyhnutná

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú pre nemeckú agentúru
Pracuje sa na 3 zmeny (6:00 – 14:30, 14:00 – 22:30 a 22:00 – 6:30)

Plat: 2 600€ netto/ 168 hod. - autoelektrikár
2 400€ netto/ 168 hod. - automechanik

Ubytovanie: je zabezpečené pred príchodom zamestnanca.. Náklady na ubytovanie sú cca 400€ / mesiac – sťahované z výplaty.

V prípade, ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám Vaše CV v nemeckom jazyku na [email protected].