+ Pridať inzerát

ZVÁRAČ CO2 /Holandsko/

Slovakia Published December 18, 2020 ID #1310838

Stabilná obchodná spoločnosť obsadzuje pracovné pozície ZVÁRAČ CO2.

Miesto výkonu práce: Holandsko
Druh obchodnej spolupráce: živnosť
Termín nástupu: 01/2021

Náplň práce:
zváranie oceľových konštrukcií, hrubých materiálov s hrúbkou 20mm a viac v rôznych polohách metódami zvárania č. 135, 136 a 138

Požadujeme:
predchádzajúce pracovné skúsenosti v odbore
platné medzinárodné zváračské certifikáty pre metódy zvárania č. 135, 136, 138
platné odborné zváračské certifikáty a VCA certifikát výhodou /prípadne vieme zabezpečiť/
znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Ponúkame:
prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou práce v zahraničí
dobré finančné ohodnotenie 20,-EUR/hod. na živnosť
odrobených 55-60 hod./týždeň vrátane nočných smien
zabezpečenie a hradenie ubytovania v mieste výkonu prác

V prípade Vášho záujmu nám, prosím, zašlite svoj životopis a kópie platných medzinárodných certifikátov na e-mailovú adresu [email protected]. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od jeho doručenia, dali sme prednosť inému kandidátovi.

Zaslaním svojho životopisu na uvedenú e-mailovú adresu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!