+ Pridať inzerát

Stabilné zamestnanie v Sučanoch za 750 eur/mes v čistom

Slovakia Žilinský kraj Martin Published December 2, 2020 ID #1189905

Informácie o ponuke:
Mzda: 665 - 900 EUR/mesiac
+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 62€

- zarobíte si u nás priemernú mesačnú mzdu 650-750 v čistom!
- dostanete výkonnostný a dochádzkový bonus
- samozrejmosťou sú stravné lístky
- budete mať príležitosť privyrobiť si platenými nadčasmi
- okrem toho ponúkame možnosť pravidelných záloh

Požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti v strojárskom priemysle/obsluha strojov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- hľadáme nových kolegov zo Sučian, Martina a okolia, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- úlohou zamestnancov je jednoduchá obsluha stojov a zariadení spojená s výrobou komponentov do prevodoviek

Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.