+ Pridať inzerát

Si muž, žena alebo ste pár? Máme pre vás prácu

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published November 10, 2020 ID #993031

Informácie o ponuke:
Mzdové podmienky (brutto): 4 EUR/hod. + príplatky za prácu poobede a v noci

Zamestnanecké výhody, benefity
- zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na dopravu do zamestnania a späť 1 EUR/deň
- 13. plat (vianočná prémia) a 14. plat (podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti)
- dotované závodné stravovanie
- príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
- vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
- príspevok na organizovanie kolektívnych akcií
- možnosť pracovať nadčasy

Požiadavky na zamestnanca:
- ak si trochu manuálne zručný alebo zručná s ochotou učiť sa, neváhaj poslať životopis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- jednoduchá práca pri výrobnej linke vhodná pre každého, mužov, ženy aj páry
- práca vo výrobe rôznych dielov pre elektrotechnický a automobilový priemysel
- dodržiavanie technologických a pracovných postupov a návodov
- reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov

Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.