+ Pridať inzerát

Pracuj ako operátor vo výrobe LCD TV

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published October 23, 2020 ID #772642

Miesto práceNitra
Mzdové podmienky (brutto)
4,66 EUR/hod.
+ bonusy a príplatky
Druh pracovného pomeruplný úväzok
INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
výroba LCD televízorov
jednoduchá manuálna práca - každý zamestnanec vykonáva jednu svoju pozíciu, práca s malými súčiastkami potrebná manuálna zručnosť a dobrý zrak
skrutkovanie; na konci linky - balenie hotových výrobkov do krabíc
Zamestnanecké výhody, benefity
Pracovný úväzok 8h/12h
Zabezpečené ubytovanie
Zabezpečené stravovanie v podniku (zabezpečený obed - príspevok 1,80€;
zamestnanecká cena je 1,31€, za nočnú smenu bez stravy - doplatok do mzdy 2,11€)
Dochádzkový a výkonnostný bonus
Zabezpečená doprava do a zo zamestnania priamo na ubytovňu
Zálohy
Hodinová mzda je 4,66 €/hod; po skúš. dobe 5,14€/hod brutto
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel

Výroba LCD televízorov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, manuálna zručnosť, disciplinovaný prístup k práci
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.