+ Pridať inzerát

Práca bez starostí (ubytovanie aj dopravu zabezpečíme)

Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published November 7, 2020 ID #975848

767,42 - 1 050 EUR/mesiac
po 6. mes. navýšenie na 834,30 Eur + príplatky ( výkonnostná prémia 150,-€, + poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)

Zamestnanecké výhody:

- bonus po odpracovaní 1 mesiaca -70€
- doprava do práce zabezpečená - Záhorie
- ubytovanie zabezpečené
- bonus za dochádzku 150 Eur (brutto)
- bonus za polyvalenciu 30/100 Eur (za ovládanie viacerých pozícií na linke)
- príplatky za zmennosť nad rámec zákona
- stravné lístky v hodnote 4,00 Eur (s doplatkom zamestnanca iba 0,81 Eur/lístok)
- semestrálny (polročný) bonus vo výške 50% a koncoročný od 55 do 100 %
- odmeny za sprostredkovanie Vášho kamaráta/kolegu
- firemné benefity (odmeny pri príležitosti narodenia dieťaťa, sobáš, výročia....)
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- možnosť pracovať nadčas
- odmeny za prácu za nadčas
- reálna možnosť kariérneho postupu na tímlídra prip. vedúceho zmeny

Požiadavky na zamestnanca:
- ochota pracovať na zmeny
- prax je výhodou, nie podmienkou
- pozícia vhodná pre mužov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- práca vo výrobe, vhodnejšia pre mužov
- kompletizovanie komponentov pre automobilový priemysel
- zodpovednosť za kvalitu a správnu funkčnosť produktu
Doplňujúce informácie:

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.