+ Pridať inzerát

Pájkovanie súčiastok a vizuálna kontrola. Vhodná pre ženy

Slovakia Žilinský kraj Tvrdošín Published November 7, 2020 ID #975781

Mzdové podmienky (brutto): 3,45 - 4,45 EUR/hod.

Čo ponúkame?
- mzdu: 3,45€/hod. + variabilnú odmenu do 1€ /hodina
- prácu v stabilnej spoločnosti
- plnú podporu koordinátora
- dochádzkový bonus
- prémiovú zložka mzdy udeľovanú podľa - schopností a zručností uchádzača

Požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti v oblasti nevyžadujeme, sú však určite výhodou
- všetko, čo k práci potrebuješ, ťa naučíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Hľadáme šikovné operátorky montáže do firmy, ktorá sa zaoberá lisovaním výrobkov z plastov a montážou klávesníc.

Čo bude tvojou úlohou, keď sa u nás zamestnáš?
- pájkovanie súčiastok v klávesnici
vizuálna kontrola produktov vo výrobnom procese
- 8hod. zmeny, ranná/poobedná
- práca vhodná pre ženy

Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.