+ Pridať inzerát

Operátor výroby do závodu KIA

Slovakia Žilinský kraj Žilina Published October 23, 2020 ID #772628

Miesto práceŽilina
Mzdové podmienky (brutto)
951 EUR/mesiac
+ bonusy a príplatky
Druh pracovného pomeruplný úväzok
INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca na rôznych úsekoch výroby:
Lisovňa a karosáreň
Lakovňa
Montáž
Zamestnanecké výhody, benefity
možnosť stravovania v závodnej jedálni za 1€ alebo stravný lístok v hodnote 3,83€
doprava zabezpečená v rámci celého Žilinského kraja (Žilina, Turiec, Rajec, Orava, Liptov, Kysuce), 70% z ceny cestovného lístka hradí zamestnávateľ, zvyšok dopláca zamestnanec
základná mzda 951€, 2. mesiac 984€
príplatky
13. a 14. plat
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným výrobcom v automobilovom priemysle
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
dobrý zdravotný stav
ochota pracovať na 3 smeny
prax z výroby
práca vhodná pre mužov
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.