+ Pridať inzerát

Manipulačné práce pri obsluhe frézy. 1200 eur/mes

Slovakia Banskobystrický kraj Žarnovica Published November 7, 2020 ID #975869

Mzdové podmienky (brutto)
696 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o ponuke:
- u nás máš istotu stabilného a dlhodobého zamestnania v tomto náročnom období
- je dôležité, aby si vedel/a, že priemerná mesačná mzda zamestnancov na tejto pozícii je 850€ v čistom, to znamená, že tvoja mzda môže byť pokojne vyššia
- príplatok za rizikovú prácu 20 % min. hodinovej mzdy
- mesačná výkonnostná prémia do 10 %
- vieme zabezpečiť bezplatnú autobusovú dopravu z nasledovných obcí:
Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica a späť
- v prípade potreby poskytujeme zamestnancom zo vzdialených regiónov ubytovanie ZDARMA

Požiadavky na zamestnanca:
- skúsenosti s danou pozíciou sú výhodou, avšak určite nie kritériom
- práca je vhodná pre absolventov aj nováčikov v danom obore

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme operátorov na obsluhu strojov v strojárskej spoločnosti.

Čo bude tvojou úlohou, ak sa u nás zamestnáš?
- budeš pracovať v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových komponentov pre automobilový priemysel
- v prvom rade sa budeš venovať obsluhe pridelených strojov
- pôjde pritom o manipulačné práce pri obsluhe CNC frézy
- okrem toho budeš zapisovať technické údaje o výrobkoch
- robiť kontrolné merania vyrobených dielcov
Doplňujúce informácie:

- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421917867750 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.