+ Pridať inzerát

PRÁCA PRE KAŽDÉHO NA SLOVENSKU S PLATOM 1000€

Slovakia Trnavský kraj Galanta Published February 19, 2020 ID #677025

Zarabaj 1000€v čistom s luxusním úbytovaním v penzióne ZADARMO!

Nábor nových zamestnancov začína už 14.01.2020 o 8:00 v Sládkovičove !

Miesto výkonu: Sládkovičovo
Plat:-4,56 Bruto(počas školenia 4 až 8 týždňov)
-4,80 Bruto po úspešnom ukončení školenia
-0,59€/H -Bruto - Príplatok za prostredie (hluk, prach)
-15% Variabilna zložka mzdy
-80€ - Dochádzkovy bonus
-Príplatky za nadčas, sobotu, nedeľu a nočné zmeny su samozrejmosť.
-13 plat!
(Najnižši plat v čistom počas školenia je 4,5€/hodinu.
Najnižši plat po ukončení školenia je od 5€/hodinu v čistom! 170x5=850€ v čistom!!
V prípade 2-3nadcasov je to cez 1000€ v čistom!!!)
Náplň práce: strojová výroba kordov
Zálohy: áno
Vhodné: ženy, muži, páry
Firemne oblečenie: áno bez poplatku (trička, topánky, nohavice,rukavice)
Obedy: len za 0.81€ a k tomu olovrant vo forme napr.: Bagety za 0,43€ kto nevyužijete tak dostanete 4,5€ stravný lístok.
Bezplatné lekárske prehliadky.
Firemný lekár k dispozícii.
Pracuje sa na 12 hodinove zmeny. Ranna, nočná a potom 2 dni voľno.

Požiadavky uchádzača o zamestnanie:
-ukončene stredoškolské vzdelanie
-dobrý zdravotný stav
-schopnosť učiť sa nové veci

Doplňujuce informácie:
V hale je hluk a prach.