+ Pridať inzerát

Predajca motorových vozidiel DasWeltAuto

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 11, 2020 ID #1255756

Mzda: 600 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Predaj a servis motorových vozidiel

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Predajca motorových vozidiel DasWeltAuto

Ponúkaný plat: 600 € za mesiac

Názov spoločnosti: Autoprofit, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- predaj vozidiel zákazníkom a cieľovým skupinám,
- vykonávanie akvizícií u potenciálnych zákazníkov,
- kategorizácia a segmentácia zákazníkov v regióne,
- reportovanie o akvizíciách a kategorizácii zákazníkov.
- výkup, ohodnocovanie a predaj jazdených vozidiel,
- starostlivosť o zákazníkov, zasielanie cenových ponúk
- administratívne práce súvisiace s predajom vozidiel ( poistenie, financovanie )
Výhody:
Osobné ohodnotenie v závislosti od úspešnosti predaja, provízie z poistenia vozidiel a ponúknutých finančných produktov.
Priemerná mzda 1300,- €
Zamestnanecké zľavy.
Príspevky zo sociálneho fondu.
Firemná lyžovačka, Family day, vianočný večierok.
Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu.
Po odpracovaní 12 mesiacov, predĺženie pracovnej zmluvy na dobu určitú/neurčitú.
Práca v stabilnej spoločnosti.