+ Pridať inzerát

Stolár - Rakúsko - od €2000 v čistom + benefity

Slovakia Published October 30, 2020 ID #893095

Agentúra VM Recruitment ponúka pracovné pozície pre stolárov v Rakúsku.

Miesto práce: Rakúsko

Mzda: od €2000 EUR mesačne v čistom + hradené ubytovanie a strava

Požiadavky na zamestnanca:
- Prax v odbore minimálne 1 rok
- Znalosť Nemeckého jazyka na úrovni B1

Náplň práce:
Pracovná náplň spočíva vo výrobe a montáži stolárskych prvkov (horizontálne debnenie) vyrábaných na mieru a dodávaných na stavbu.
- Čítanie technických výkresov, zobrazovanie a označovanie materiálu na výkresoch.
- Vykonávanie jednoduchých sklenárskych prác, kompletizovanie a osadzovanie doplnkov a vybavenia vnútorných zariadení.
- Hodnotenie a kontrolovanie kvality vyrobených výrobkov a dielcov.
- Dodržiavanie a uplatňovanie pracovných a technologických postupov výroby, montáže, zásady bezpečnosti a ochrany zdravia, hygieny práce a ochrany pred požiarom.

Ponúkané výhody:
- Ubytovanie je poskytnuté a hradené zamestnávateľom
- Príspevok na stravu
- Registrácia na sociálnom a zdravotnom poistení v Rakúsku
- Výplata na váš bankový účet
- Práca na Rakúsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Rakúsku

Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, a chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu , alebo náš registračný portál na našej internetovej stránke.

Pre viac informácií ohľadne pracovnej ponuky, kontaktujte našu náborovú pracovníčku na uvedenom telefónom čísle.

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu internetovu stránku.