+ Pridať inzerát

Práca pre inštalatérov na území Rakúska

Slovakia Published October 25, 2020 ID #815022

Miesto výkonu práce: Wagrain
Nástup: 05.10.2020
Náplň práce:
- Inštalácia sanity, kúrenia, vodovodných potrubí, vzduchotechniky, inštalácia potrubí a
potrubných sietí
- Znalosti v oblasti vykurovania a inštalatérskych prác
- Zváranie plastov a lisovanie potrubí
- Samostatná práca podľa špecifikácií plánu
Požiadavky:
- Ukončené odborné vzdelanie
- Prax v odbore min. 2-3 roky
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
- Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

Ponúkame:
- Nástupný plat: 12,08€- 13,55€ brutto/h + 0,877€ Montagezulage brutto/hodina + 26,40€
netto Auslöse/deň
- Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
- Príspevok na ubytovanie 15€ netto/deň : P- Štvr.
- Rakúska pracovná zmluva, dlhodobá práca
- Práca na trvalý pracovný pomer
- 13. a 14. plat
- Dovolenka podľa zákonníka práce
- Slovenská kontaktná osoba

Ak Vás naša ponuka oslovila Vaše životopisy posielajte na e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.